Брюссель вимагає від Чехії повернути 45 млн євро, виплачених за субсидіями

Четвер, 9 січня 2020, 12:38

Європейська комісія домагається повернення Чехією 45 млн євро (1,16 млрд крон), виплачених за сільськогосподарськими субсидіями між 2015 і 2017 роками.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на iRozhlas.

Санкція базується на аудиті, що відбувся три роки тому. За словами Брюсселя, чеська влада недостатньо контролювала, на що виділяються європейські кошти і чи дійсно вони йдуть на допомогу фермерам.

Міністерство сільського господарства оскаржує результати аудиту ЄС та встановлену суму. Тому воно ініціюватиме процедуру примирення, йдеться у матеріалі.

Читайте також
Чехія не повертатиме європейські субсидії після аудиту Єврокомісії – прем’єр

Офіційна заява від Європейської комісії була отримана 20 грудня 2019 року, заявила Ленка Резкова, речниця Державного сільськогосподарського інтервенційного фонду, який відповідає за розподіл європейських субсидій.

За словами Мар’яна Юречки, який на час отримання субсидії був головою Міністерства сільського господарства, це є частковим успіхом, адже спочатку існувала загроза повернення 7,5 мільярда крон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.