Сенат Італії підтримав зняття імунітету із Сальвіні через судно з мігрантами

Середа, 12 лютого 2020, 16:57

Італійські сенатори 12 лютого проголосували за зняття недоторканності з лідера ультраправих Маттео Сальвіні, відкривши шлях до судового процесу щодо звинувачень у незаконному утриманні мігрантів у морі торік.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Рішення надає право магістратам на Сицилії висунути Сальвіні звинувачення у викраденні 131 мігранта, коли він був міністром внутрішніх справ. Мігрантів майже два тижні не висаджували з корабля італійської берегової охорони "Бруно Грегоретті" в липні. 

Читайте також
Поразка Сальвіні: чому друг Путіна втрачає популярність в Італії

Сальвіні дозволив їм зійти на берег лише після того, як Німеччина, Португалія, Франція, Люксембург і Ірландія погодилися прийняти більшість із них.

Сальвіні, голова партії "Ліга", може врешті-решт отримати до 15 років у в'язниці, якщо його визнають винним. Засудження також може позбавити його права обіймати політичні посади.

Політик заявив, що готовий сісти до в'язниці за цією справою.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.