Українців з польського кордону вивезли 500 рейсами, черг немає - МВС

Субота, 28 березня 2020, 12:20

Українців, що напередодні утворили величезні черги на кордоні з Польщею, евакуювали 500 рейсами, станом на ранок суботи черги немає. 

Про повідомила пресслужба МВС в суботу, пише "Європейська правда".

"Щоб перевезти громадян, було залучено 80 автобусів та мікроавтобусів, якими здійснено понад 500 рейсів. На ранок сьогодні, черг пішоходів перед пунктами пропуску немає", - проінформували в міністерстві. 

Читайте також
На польському кордоні утворилися довжелезні черги з українців, охочих повернутись додому

За даними МВС, у п’ятницю через державний кордон було пропущено в Україну майже 22,5 тисячі осіб, які прийшли до кордону пішки. Найбільше з них оформили на в’їзд в пунктах пропуску: "Ягодин" - 6,5 тисячі, "Краківець" - 6,5 тисячі, "Рава-Руська" - 4,7 тисячі, "Чоп (Тиса)" - 2,2 тисячі, "Вилок" - понад 800, "Лужанка" - 800, "Ужгород" - 700 громадян.

Державна прикордонна служба України залучила до перевезення українців транспортні засоби, надані місцевою владою та ДСНС. 

До оформлення громадян залучили додаткові прикордонні наряди, працювали допоміжні смуги руху.

Крім того, прикордонники відкрили піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску "Краківець", де на автомагістралі А4 розгорнули пересувні автомобільні комплекси прикордонного контролю на базі двох автомобілів. 12 експертів з перевірки документів оформили на вхід в Україну майже 2 400 пішоходів.

Читайте також
Польща офіційно продовжила закриття кордонів до 13 квітня

Нагадаємо, після звістки про закриття Україною кордонів тисячі українців утворили черги на польсько-українському кордоні, намагаючись залишити територію Польщі.

Напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що до кінця дня 27 березня державний кордон буде закрито.

В МЗС України пізніше уточнили, що після 27 березня можливість потрапити в Україну на приватному авто та пішки збережеться у пунктах пропуску, які надають таку можливість.

Читайте також: Як Україна закриває кордони від 28 березня: пояснення МЗС

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.