НАТО в четвер затвердить новий пакет підтримки України і Грузії - Столтенберг

Середа, 1 квітня 2020, 13:59

Міністри закордонних справ країн-членів НАТО у четвер схвалять новий пакет допомоги для України та Грузії.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це на онлайн-пресконференції у середу оголосив генсек НАТО Єнс Столтенберг. 

Столтенберг анонсував порядок денний засідання міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу, яке відбудеться 2 квітня у форматі відеоконференції. 

Читайте також
Кулеба назвав три найвищі пріоритети України щодо НАТО

За його словами, у зв’язку зі зміною формату зустрічі на відеоконференцію, її порядок денний було відкориговано.

"Хоча в нас не буде зустрічі з Грузією і Україною, я очікую, що глави МЗС підтримають новий пакет допомоги, який посилить нашу політичну та практичну підтримку обох країн", - сказав Столтенберг.

"Я очікую, що міністри схвалять новий пакет підтримки для Грузії та України, щоб більше зміцнити наше партнерство, включно з навчаннями в Чорноморському регіоні, який є стратегічно важливим для НАТО", -  додав він

За словами Столтенберга, схвалений у четвер пакет буде додатковим до вже існуючих.

Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг 19 березня представляв у штаб-квартирі свій щорічний звіт за 2019 рік і вперше в історії це було зроблено через відеоконференцію, а питання ставилися по Skype.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.