Коронавірус виявили у 1/3 британських медиків і працівників критичної інфраструктури, які здали тест

Вівторок, 14 квітня 2020, 12:46

Коронавірус підтвердили у близько третини британських медиків та працівників критичної інфраструктури, які здали тест.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє видання Telegraph.

З 16 888 тестів, які здали працівники системи охорони здоров’я та критичної інфраструктури, у  5733 – 33%  – результат виявився позитивним.

Для порівняння, серед загальної кількості протестованих на коронаівірус – 348 193, інфекцію підтвердили у 82,888, або 23%. 

Британія розпочала тестування працівників "критичних сфер" з 25 березня з метою зняти для них сумніви щодо потреби в самоізоляції, якщо хтось із їхньої родини або знайомих захворів на коронавірус.

За даними на вечір 13 квітня, протягом останньої доби від коронавірусу у Британії померли 717 людей, загальна кількість загиблих перевищила 11 тисяч.

Темпи зростання кількості померлих від коронавірусу протягом останньої доби продовжили зниження. Так, в неділю повідомлялося про 737 смертей, у суботу і п’ятницю – 917 і 980 відповідно.

.

.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.