Португалія продовжила карантин до 2 травня

П'ятниця, 17 квітня 2020, 12:16

Парламент Португалії схвалив продовження до 2 травня карантинних обмежень, запроваджених для стримування поширення коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

Прем'єр-міністр Антоніу Кошта висловив сподівання, що надзвичайний стан може бути скасований наступного місяця, щоб почати відновлення економіки.

"Ми повинні почати думати про майбутнє. Зараз ми повинні гарантувати, що ми можемо відродити економіку, не випускаючи пандемію з-під контролю", - сказав Кошта.

Він сподівається, що заняття для старшокласників та випускників можуть відновитися у травні разом із поступовим відновленням економічної, соціальної та культурної діяльності.

Однак прем'єр зауважив, що кроки залежатимуть від розвитку пандемії та від запровадження суворих гігієнічних правил на робочих місцях, громадських просторах та у громадському транспорті.

Читайте також: Великдень на карантині: як Україна і Європа розійшлися у правилах святкування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.