Прем'єр Канади вперше очолить засідання уряду після майже місяця самоізоляції

Середа, 8 квітня 2020, 21:50

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо вперше очолить засідання уряду після майже місяця самоізоляції.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Джастін Трюдо вперше вийде на роботу та очолить засідання уряду після того, як з 12 березня перебував на самоізоляції і працював дистанційно.

Читайте також
Cтан прем’єра Британії у реанімації покращується

Нагадаємо, канадський прем’єр самоізолювався після того, як у його дружини Софі Грегуар Трюдо підтвердили коронавірус. 29 березня Софі Трюдо повідомила, що одужала. 

Трюдо і надалі працюватиме переважно з дому, але буде приїздити на найважливіші урядові засідання. Сьогоднішнє засідання уряду присвячене наступним крокам з протидії поширенню коронавірусу та реагування на наслідки епідемії для економіки країни.

Джастін Трюдо також висловив сподівання, що засідання парламенту перейдуть в онлайн-режим, щоб усі депутати могли бути присутніми на них.

Наразі робота парламенту у звичайному режимі призупинена. Відбуваються лише короткі сесії для ухвалення найважливіших рішень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...