У Греції Акрополь і 200 археологічних пам’яток знову приймають відвідувачів

Понеділок, 18 травня 2020, 13:06

У Греції в понеділок в рамках нової фази карантинних пом’якшень відкрили знаменитий Акрополь в Афінах та інші визначні археологічні місця. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini.

Понад 200 археологічних пам'яток, зачинених через пандемію, відкриваються 18 травня, заявило Міністерство культури Греції.

Читайте також
Греція до 31 травня продовжила заборону на в'їзд громадян країн, які не є членами ЄС

Археологічні пам'ятки стали першими серед культурних об'єктів, які повертаються до нормальної роботи. За ними слідують літні кінотеатри, що працюватимуть з 1 червня, музеї - з 15 червня та мистецькі заходи - з 15 липня. 

Пам’ятки будуть працювати з 8 ранку до 8 вечора з вимогою дотримання усіх необхідних заходів безпеки відповідно до інструкцій Національної організації охорони здоров'я.

Крім того з понеділка відновлюють навчання старшокласники, знову працюють торгові центри і дозволяються поїздки по материковій частині країни. Подорожі на грецькі острови залишаються обмеженими.

На вихідних у Греції відкрили громадські пляжі на тлі сильної спеки, на них теж діють жорсткі правила дистанціювання. Серед обов'язкових заходів обмеження в 40 осіб на 1000 квадратних метрів площі та відстань не менше 4 метрів між парасольками від сонця, а між лежаками відстань має бути не менше метра.

Читайте також – "Готелі, транспорт та відновлення перельотів: як ЄС змінює правила туризму в епоху коронавірусу"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.