Британія планує ввести 14-денний карантин для прибулих авіарейсами

Субота, 9 травня 2020, 16:57

Британія планує запровадити двотижневий карантин для мандрівників, що прибувають в країну авіарейсами. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Британські авіакомпанії заявляють, що їм було повідомлено про намір уряду ввести 14-денний карантин для тих, хто прибув до Великої Британії з будь-якої країни, крім Ірландії. 

Читайте також
Британській економіці прогнозують найбільше за понад 300 років падіння

Очікується, що нове обмеження набуде чинності наприкінці цього місяця. Людям, які приїжджають до Британії, доведеться самоізолюватись у приватному місці проживання.

Джерела в уряді і авіаційному секторі зазначають, що мандрівникам, вочевидь, доведеться повідомити адресу своєї самоізоляції після прибуття на кордон.

Поки не ясно, як довго будуть діяти обмеження, і чи зможуть не громадяни Британії відбувати ізоляцію в орендованому приватному житлі.

Також поки незрозуміло, чи є в уряду плани відправляти на самоізоляцію людей, які прибувають до Великої Британії за допомогою інших видів транспорту.

Читайте також
Британія стала першою країною в Європі, де від епідемії загинули більше 30 тис людей

Аеропорти Великої Британії припустили, що 14-денний карантин "матиме не тільки руйнівний вплив на авіаційну галузь Великої Британії, але й на всю економіку".

Очікується, що 10 травня прем’єр-міністр Борис Джонсон представить план поступового ослаблення карантинних заходів.

Велика Британія була під жорстким карантином протягом семи тижнів та станом на 8 травня зареєструвала 31 241 смерть від коронавірусу - найбільше в Європі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua