Прем’єр Люксембургу, одружений гей, розкритикував гомофобну кампанію Дуди

П'ятниця, 10 липня 2020, 18:37

Прем'єр-міністр Люксембургу, одружений зі своїм партнером, розкритикував президентську кампанію Анджея Дуди, спрямовану проти ЛГБТ. 

Як повідомляє "Європейська правда", про це він розповів у інтерв’ю німецькому виданню Der Spiegel.

Прем'єр-міністр Люксембургу Ксав'є Беттель - гомосексуаліст. Він одружився зі своїм партнером у 2015 році, через рік після того, як Люксембург ухвалив закон, що дозволяє одностатеві шлюби.

Читайте також
В Єврокомісії розкритикували президента Польщі за висловлювання про ЛГБТ

"Очевидно, іноді говорять речі, які не слід говорити під час виборчих кампаній. Я не забуду цих слів", - сказав Беттель. 

"Я був дуже здивований тим, що сказав пан Дуда. Я зустрічався з ним кілька разів. Він навіть запросив мене та мого чоловіка до Польщі", - додав прем'єр-міністр Люксембургу.

Анджей Дуда зробив свою ворожу щодо ЛГБТ позицію однією з головних тем виборчої кампанії. Нещодавно він назвав права ЛГБТ "ідеологією" більш небезпечною, ніж комунізм,а також офіційно запропонував поправку до Конституції щодо заборони одностатевим парам усиновлювати дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

На порозі зимової кризи: чим загрожує Європі рекордне зростання цін на газ

Ризик масштабних перебоїв з електропостачанням стає для Європи цілком реальним. Це може серйозно загальмувати відновлення економіки ЄС.

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.