В іспанському Арагоні знищать 92 тисячі норок через спалах коронавірусу на фермі

Четвер, 16 липня 2020, 15:55

В іспанському Арагоні знищать більше 92 тисяч норок через спалах коронавірусу на хутровій фермі.

Як пише "Європейська правда з посиланням на El Pais, про це оголосив уряд Арагону у четвер.

Рішення прийняли у зв'язку з розширенням спалаху коронавірусу серед норок на хутровій фермі у муніципалітеті Ла-Пуебла-де-Вальверде. У понеділок з 90 тестів, взятих у тварин, 78 виявилися позитивними. 

Тепер для запобігання подальшому поширенню інфекції мають знищити близько 92 700 норок.

Раніше у травні ферму тимчасово закривали на карантин після того, як у сімох її працівників виявили коронавірус. Відтоді норок періодично тестували на коронавірус.

Перші проби 28 травня і 8 червня виявилися негативними. Згодом, 22 червня, тести виявилися позитивними вже у 16% з протестованих тварин.

Після цього кількість зразків збільшили і останній тест показав позитивні результати вже у 86%. При цьому, норки не виявляли незвичної поведінки і смертність серед них не була вищою, ніж зазвичай.

У департаменті з питань сільського господарства Арагону зазначили, що не можуть встановити, чи в даному випадку перше зараження відбулося від людини до тварини, чи навпаки.

Раніше схожі випадки вже були у Данії та Нідерландах. Там також вирішили знищити усіх тварин на фермах, де виявили спалах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.