Британія і ЄС і далі мають різні погляди на угоду про вільну торгівлю 

Четвер, 2 липня 2020, 18:14

Велика Британія і Європейський Cоюз завершили кілька днів "корисних" особистих переговорів щодо угоди про вільну торгівлю після Brexit в четвер, але Лондон заявив, що значні розбіжності залишилися.

Про це сказав головний переговірник Британії щодо Brexit Девід Фрост, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"Переговори були всеосяжними і корисними. Але вони також підкреслили істотні відмінності, які все ще залишаються між нами з низки важливих питань", - сказав Фрост. 

Читайте також
Німеччина закликає ЄС готуватися до Brexit без угоди з Британією - ЗМІ

Переговори продовжаться на наступному тижні в Лондоні, як і було узгоджено раніше та повідомлено 12 червня.

Британія вийшла з ЄС 31 січня, але основні умови її членства залишаються в силі протягом перехідного періоду до кінця цього року, що дає їй час для переговорів про нову угоду про вільну торгівлю з блоком.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Джонсон має намір попередити чиновників ЄС про те, що його країна готова завершити перехідний період по Brexit без укладення угоди в майбутньому, якщо переговори завершаться безрезультатно.

Переговори по Brexit практично зайшли в глухий кут і Джонсон та його уряд неодноразово наполягали на тому, що вони не хочуть продовжувати перехідний період.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

На порозі зимової кризи: чим загрожує Європі рекордне зростання цін на газ

Ризик масштабних перебоїв з електропостачанням стає для Європи цілком реальним. Це може серйозно загальмувати відновлення економіки ЄС.

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.