Швеція скасує рекомендацію не відвідувати 4 країни Європи

Середа, 29 липня 2020, 17:58

З четверга Швеція вже не рекомендуватиме своїм громадянам не відвідувати чотири європейські країни, серед яких сусідні Норвегія і Данія, на тлі ознак скорочення числа випадків зараження коронавірусом.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.

Уряд заявив, що скасує рекомендацію не здійснювати другорядні поїздки у Норвегію, Данію, Швейцарію та Чехію. Він додав, що чинні обмеження на поїздки в інші країни Європейського Союзу та в Британію будуть діяти до 12 серпня.

Читайте також
Норвегія обмежує поїздки з Іспанії і спрощує в'їзд зі Швеції та Угорщини

Щоденна смертність від COVID-19 і кількість людей, які перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, поступово знижуються у Швеції, починаючи з квітня. 

Як відомо, Швеція вирішила відмовитися від локдауну і залишила більшість шкіл і підприємств відкритими протягом усієї пандемії COVID-19. Ця стратегія відрізняла Швецію від більшості країн Європи.

Число загиблих в країні у зв’язку з коронавірусом склало 5730 осіб. За показником на 100 тисяч населення це більше, ніж у скандинавських сусідів Швеції, але менше, ніж в Британії та Іспанії, які вводили жорсткий карантин. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.