Бельгія у вересні запустить додаток для відстеження контактів

Середа, 8 липня 2020, 11:08

Влада Бельгії оголосила, що готується запустити в вересні додаток для відстеження контактів хворих на коронавірус.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Politico.

Карін Мойкенс, яка очолює комітет з питань відстеження контактів, сказала, що уряд схвалив технічні вимоги до програми та поділився ними з потенційними розробниками. Уряд прагне просувати один додаток у всіх регіонах країни, сказала вона, додавши, що проєкт "за графіком" потрібно запустити у вересні.

Нове опитування, опубліковане сьогодні, показало, що 37 відсотків бельгійців готові завантажити та встановити додаток.

У Німеччині подібний додаток запустили в середині червня, за перші дні після запуску в його завантажили 9,5 млн мешканців країни.

Подібний додаток запустили або готуються запустити вже низка європейських країн. Одна з останніх – Франція. Усі країни запевняють, що додаток буде збирати лише анонімні дані, відповідатиме законодавству щодо захисту даних, а його використання буде виключно добровільним.

У Раді Європи висловили свої застереження з приводу використання такого програмного забезпечення і наголосили, що ці заходи повинні бути чітко обмеженими в часі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".