Європарламент знову не збереться у Страсбурзі через пандемію

Четвер, 15 жовтня 2020, 11:11

Європейський парламент, попри очікування, знову не проведе засідання у Страсбурзі через складну ситуацію з коронавірусом.

Про це повідомив глава Європарламенту Давід Сассолі, пише "Європейська правда".

"З жалем оголошую, що пленарне засідання наступного тижня в Страсбурзі не відбудеться, воно пройде віддалено. Ситуація у Франції і Бельгії дуже серйозна, поїздки туди не рекомендуються", - написав Сассолі у своєму офіційному Twitter-каналі.

Читайте також
Макрон вимагає від Європарламенту відновити роботу в Страсбурзі, перервану коронавірусом

Всі засідання Європарламенту в Страсбурзі були скасовані з лютого, в тому числі у вересні і в перший тиждень жовтня через те, що бельгійська влада оголосила регіон червоною зоною. 

Очікувалось, що парламент врешті збереться у Страсбурзі наступного тижня, але ці сподівання не справдилися.

Скасування сесії у Страсбурзі на початку жовтня обурило президента Франції Еммануеля Макрона і його уряд, який захищає місто як офіційну штаб-квартиру Європейського парламенту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"