У Кремлі санкції США щодо "Північного потоку-2" порівняли з рейдерством

Середа, 21 жовтня 2020, 14:42

Прессекретар президента Росії, говорячи про посилення санкцій США щодо будівництва "Північного потоку-2", назвав їх частиною "рейдерської конкуренції" з боку Вашингтона.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на УНІАН, про це Дмитрій Пєсков сказав у спілкуванні зі ЗМІ.

"В цілому, (спостерігається) досить недружня деструктивна лінія з постійного ведення різних рестрикцій щодо нас, наших економоператорів, нашої економіки. На жаль, це вже стало невід'ємною частиною несправедливої конкуренції, насправді, нічим не прикритої рейдерської конкуренції з боку Вашингтона. Не перший рік вже, на жаль, ця деструктивна лінія продовжується і, звичайно ж, вона завдає шкоди нашим двостороннім відносинам", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, 20 жовтня Державний департамент США розширив санкції щодо "Північного потоку-2", щоб перешкодити завершенню будівництва російського газопроводу. 

Як відомо, Суд Європейського Союзу виніс рішення про те, що "Північний потік-2" має діяти відповідно до регулювання ЄС і не має права на виняток.

Читайте також - "Чому США мають зупинити Північний потік-2: відкритий лист народних депутатів".


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.