У Франції половину місць в реанімаціях займають інфіковані коронавірусом

Середа, 28 жовтня 2020, 07:34

У Франції зростає кількість інфікованих коронавірусом, які потрапляють до реанімації, також зафіксовано найвищий рівень летальних випадків з квітня.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Le Figaro.

Станом на вівторок 2909 пацієнтів з Covid-19 були госпіталізовані в реанімацію, проти 2761 напередодні.

Поточна потужність відділень інтенсивної терапії, які приймають не тільки пацієнтів з коронавірусом, становить близько 5800 ліжок. Це означає, що половина ліжок, що зараз доступні у Франції, зайнята важкими випадками коронавірусу.

Кількість смертей у лікарнях, пов’язаних із цією хворобою, зросла до 292 за день, загальна кількість загиблих перевищила 35 000 з початку епідемії. Також у будинках для престарілих та соціальних медичних закладах підтверджені 235 випадків смерті, внаслідок чого загальна кількість смертей за добу склала 527, що є найвищим показником з квітня.

Загальна кількість госпіталізацій також продовжує зростати. 18 955 пацієнтів з Covid-19 перебували у лікарні у вівторок проти 17 761 напередодні.

Крім того, кількість підтверджених позитивних випадків зросла більш ніж на 33 000 за 24 години. У неділю Франція побила новий рекорд, підтвердивши понад 52 000 позитивних випадків за 24 години.

Нагадаємо, французька влада запровадила нічну комендантську годину у 54 департаментах країни через погіршення епідеміологічної ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.