Франція очікує повторний локдаун, умови оголосять увечері

Середа, 28 жовтня 2020, 12:09

Франція очікує повернення жорсткого карантину для стримання епідемії коронавірусу; рішення про це увечері має оголосити президент Еммануель Макрон.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє BFMTV.

Сьогодні вдень президент скликає засідання Ради національної оборони, на якому мають вирішити, які жорсткі заходи повернути, щоб взяти епідемію під контроль.

Читайте також
Заборонена Франція: як Париж відновлює жорсткі коронавірусні обмеження

Як саме буде виглядати новий "локдаун" - до кінця не відомо, проте ЗМІ вже дізналися деякі деталі від своїх джерел в урядових колах. 

Макрон пропонуватиме запровадити жорсткий карантин на наступні 4 тижні по всій материковій Франції, починаючи з опівночі 29 жовтня. 

Водночас він буде значно м’якшим, аніж під час "першої хвилі": частина підприємств зможуть продовжувати роботу, залишаться доступними більшість державних установ, де громадяни отримують послуги, також не планують повного закриття шкіл.

Закритися доведеться у першу чергу непродуктовим магазинам, барам та ресторанам.  

Нагадаємо, вже 2 тижні у містах, де ситуація найгірша, серед них і в Парижі, діє нічна комендантська година. 

25 жовтня у Франції зареєстрували рекордні 52 тисячі заражень за добу. За кілька днів перед тим показники неодноразово перевищували позначку у 40 тисяч. 

Вже половину місць у реанімаціях займають пацієнти з коронавірусом.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"