Кампанія Трампа подала запит на перерахунок бюлетенів у двох округах штату Вісконсин

Середа, 18 листопада 2020, 20:42

Президент США Дональд Трамп буде домагатися часткового перерахунку голосів в штаті Вісконсин, який, за прогнозами, його суперник Джо Байден виграв з перевагою у 20 000 голосів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

За кілька годин до крайнього терміну оскарження результатів кампанія Трампа заявила, що вимагає перерахунку голосів в округах Мілуокі і Дейн, посилаючись на порушення.

Державні чиновники заявили, що отримали від кампанії Трампа $3 мільйони для покриття витрат на перерахунок. Перерахунок в масштабі штату обійшовся б кампанії приблизно в $7,9 млн.

Відповідно до закону штату Вісконсин, Трамп має право вимагати перерахунку голосів, оскільки перевага Байдена становила менше 1%, але більше 0,25%. Однак його кампанія повинна спочатку покрити витрати на перерахунок.

Кампанія Трампа стверджувала, що відкріпні бюлетені були змінені і неправильно видані, а закони про ідентифікацію виборців були порушені.

Мілуокі і Дейн традиційно підтримують демократів. Ці округи разом складають більше третини голосів Байдена у Вісконсині.

В Мілуокі Байден виграв з 317 270 голосами проти 134 357, в той час як в окрузі Дейн різниця склала 260 185 проти 78 800 на користь Байдена.

Трамп як і раніше відмовляється визнати поразку на виборах і продовжує робити необгрунтовані заяви про "масові" фальсифікації.

Нагадаємо, у штаті Джорджія, де вручну перераховують результати голосування на президентських виборах, знайшли більше 2600 голосів, які не включили до фінальної цифри - але і серед них перевага у Байдена.

Американські суди раніше відхилили низку позовів Трампа щодо голосування в Пенсильванії, Аризоні та Мічигані. На додачу, кампанія Трампа вчора відмовилася від більшої частини позову у Пенсильванії.

Читайте також: "Мертві душі" проти Байдена: як Трамп планує зупинити обрання нового президента США

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...