Торгпред попередив про ризики реформи ринку праці для відносин з ЄС

Четвер, 19 листопада 2020, 13:30

Реформування українського ринку праці може стати потенційною проблемною сферою для торгівлі з ЄС.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це під час конференції "Торгові війни: мистецтво захисту" заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - торговий представник України Тарас Качка.

"Регулювання ринку праці все частіше розглядається ЄС як один із факторів субсидування країною своїх виробників. І це перспективна сфера напруження між нами та ЄС",-  вважає він.

Читайте також
Дві третини українського бізнесу зацікавлені в перегляді угоди з ЄС - опитування

За словами Тараса Качки, спроби уряду модернізувати законодавство про працю, усунувши архаїзми, можуть розглядатися Євросоюзом як спроба надання бізнесу додаткових преференцій і викликати запровадження захисних заходів з боку ЄС. 

"Це реальна загроза. Але це не означає, що нам не потрібна така модернізація. Ми маємо бути готовими до інтелектуальних дискусій із ЄС, готові доводити, що ці заходи не мають на меті створення додаткових преференцій, а швидше навпаки - прибирають дискримінації на внутрішньому ринку, а також сприяють прозорості української економіки", - пояснив він. 

Також Качка розповів, які галузі найбільше зацікавлені в перегляді умов торгівлі з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".

Павло Клімкін: В України не може бути мирної угоди з цією Росією

"США показали рішучість, мовляв, "Ми Росію закатаємо в асфальт". Але як закатувати – відповіді немає"