Монако тимчасово обмежить відвідини ресторанів через французьких туристів

П'ятниця, 1 січня 2021, 11:07

Монако тимчасово обмежить доступ до своїх ресторанів, звузивши дозволене коло відвідувачів до мешканців князівства та осіб, які працюють у Монако.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на BFMTV, про це оголосив уряд князівства у своєму комюніке наприкінці грудня.

У Монако, мікродержаві поблизу французької Ніцци, ресторани й кафе залишаються відкритими, попри пандемію коронавірусу. 

Як наслідок, чимало французів з прилеглих районів почали їхати до Монако саме для того, щоб провести час у ресторані - оскільки у Франції всі заклади через епідемію зачинені щонайменш до 20 січня.

"З огляду на несприятливу епідемічну ситуацію у департаменті Приморські Альпи, що межує з князівством, нам доводиться адаптувати правила, які наразі діють у Монако", - заявив уряд князівства у комюніке.

З 2 січня потрапити у ресторани зможуть лише особи, які проживають або працюють на території князівства та можуть це підтвердити. 

Французи сподівались на більш суттєві послаблення карантину у власній країні перед святами, проте очікуване відкриття культурних місць вирішили відкласти. Також запровадили комендантську годину, що діятиме і в новорічну ніч. 

Читайте також: Україна – не Європа: як держави Євросоюзу вводять жорсткі правила на різдвяні свята.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.