Італія оголосила про затримку вакцинації на 6-8 тижнів через проблеми з поставками

Понеділок, 25 січня 2021, 16:29

Уряд Італії переглянув план вакцинації проти Covid-19 через скорочення поставок від виробника Pfizer і тепер зосереджений на тому, щоб люди, які отримали першу дозу, отримали друге щеплення.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я П'єрпаоло Сілері, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

"З понеділка доступні дози будуть в першу чергу використовуватися для того, щоб люди, які отримали першу дозу, своєчасно отримали другу", - сказав Сілері.

Єврокомісія звернулася до AstraZeneca через очікувані затримки з поставками вакцини

Заступник міністра сказав, що через скорочення поставок, оголошеного компаніями Pfizer і AstraZeneca, вакцинація людей у ​​віці старше 80 років буде проведена на чотири тижні пізніше, ніж планувалося раніше.

Він додав, що для іншої частини населення буде затримка на "шість-вісім тижнів".

Вакцина в даний час недоступна для населення Італії в цілому, так як пріоритетною є вакцинація медичних працівників та жителів будинків для людей похилого віку.

Деякі регіони Італії мали намір почати поширення вакцини серед людей старше 80 років на початку лютого.

В ЄС почалися затримки з вакцинацією через нестачу препарату Pfizer

Сілері сказав, що в Італії було зроблено майже 1,38 мільйона щеплень - 74% від загального числа доставлених на сьогодні - і 100 863 людини отримали другі дози.

Pfizer заявила минулого тижня, що поставки вакцини будуть тимчасово відкладені через необхідність модернізації її виробничого підприємства в Бельгії.

AstraZeneca, вакцина якої ще не була схвалена в ЄС, також заявила, що поставить в ЄС на 60% менше доз своєї вакцини, ніж планувалося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.