Венеція святкує знаменитий карнавал без туристів

фото
Понеділок, 8 лютого 2021, 14:31

Венеція в ці вихідні почала свій знаменитий карнавал, але через пандемію коронавірусу він проходить без натовпів туристів, які щорічно приїжджали в ці дні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Італія 1 лютого послабила коронавірусні обмеження, надавши більше свободи більшості регіонів. Венеція входить в число районів, що відносяться до "жовтої" категорії з меншим ризиком зараження, але жителям як і раніше не дозволяється виїжджати за межі регіону.

 

За даними мерії, до початку пандемії карнавал приносив ​до казни Венеції близько 70 мільйонів євро, а на свято приїздили понад півмільйона туристів.

Асоціація місцевих ремісників запустила кампанію знижок, щоб спонукати жителів взяти участь у святкових заходах цього року за відсутності іноземних гостей.

 

"Венеційський карнавал - в масках... і в масках", - говорить їх слоган, відсилка до повсюдного поширення масок, як святкових, так і захисних.

Влада Венеції була змушена перервати торішній карнавал, коли почалася пандемія. Цього року деякі урочистості переносяться в онлайн, з відео, на яких венеційці святкують на вулицях в карнавальних вбраннях.

Нагадаємо, в Італії з середини лютого планують знову відкрити гірськолижні траси, які були закриті в листопаді через поширення коронавірусу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: