МОЗ залишив у "червоній зоні" всіх європейських сусідів України, крім Румунії

П'ятниця, 5 березня 2021, 12:18

В оновленому списку країн "червоної" та "зеленої" зони, опублікованому МОЗ 5 березня, серед сусідів України "зелені" лише Румунія, Білорусь та Росія. У списку за минулий тиждень Білорусь була "червоною".

Про це повідомляє "Європейська правда". 

До "червоної зони" включають країни з показником захворюваності на 100 тис. населення за останні 14 днів вищим, ніж в Україні. В Україні цей показник зараз складає 239,6 - порівняно з 186,4 минулого тижня. 

Серед країн Європи, у зелений список, крім Румунії, МОЗ помістив Велику Британію, Ірландію, Німеччину, Грецію, Португалію, Швейцарію, Данію, Норвегію, Фінляндію, Ісландію, Хорватію, Боснію і Герцеговину, князівство Ліхтенштейн.

Туристичні Туреччина і Грузія, куди українці можуть в’їхати з негативним результатом тесту - у зеленій зоні. "Зеленим" залишається також Єгипет.

Загалом у "червоній" зоні зараз перебуває 54 країни, порівняно з 61 минулого тижня.

Після прибуття з країн "червоної" зони вимагається самоізоляція із застосуванням додатка "Дій вдома". Ізоляцію можливо припинити достроково після отримання негативного ПЛР-тесту.

Читайте статтю із серії публікацій ЄвроПравди про майбутнє подорожей за часів пандемії: "Від Грузії до Мальдів: куди пускатимуть українців без вакцин у 2021 році"

Читайте також - Як Грузія відкрила кордони для українців: спостереження першого туриста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua