РНБО готує рішення про ключові заходи на шляху України до НАТО

Вівторок, 6 квітня 2021, 15:31

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявила про підготовку рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про ключові заходи на шляху інтеграції України в НАТО.

Про це Стефанішина сказала під час онлайн-конференції 6 квітня, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство "Інтерфакс".

"Зараз готується спеціальне рішення Ради національної безпеки і оборони, пов'язане з визначенням ключових заходів, необхідних для посилення наших євроатлантичних прагнень і посилення нашої внутрішньої роботи в цьому напрямі", - сказала віцепрем'єрка.

Голова представництва НАТО: реформа СБУ потрібна не західним партнерам, а самій Україні

За її словами, одним з елементів цього рішення буде формування загалом національної системи переходу на стандарти НАТО.

"Адже йдеться не лише про питання, які належать до Міністерства оборони. Це питання і безпеки інформації, і служб внутрішньої безпеки, інших структур, загалом сектору безпеки та оборони, які стосуються або відповідальні за впровадження стандартів НАТО", - сказала  Стефанішина.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у розмові з генсеком НАТО 6 квітня заявив, що приєднання до Альянсу є для України єдиним шляхом до врегулювання конфлікту на Донбасі.

У Кремлі у відповідь заявили, що вступ України до НАТО їй не допоможе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.