Заборона російським туристам їхати до Туреччини створила можливості для українців – посол

відео
П'ятниця, 21 травня 2021, 14:30

Посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гульдере  вважає, що заборона РФ їхати на відпочинок до Туреччини своїм туристам створила можливості для українських відпочивальників.

Про це він сказав в інтерв’ю проєкту KyivNotKiev, пише "Європейська правда".

Посол наголосив, що рішення РФ обмежити польоти до Туреччини матиме свій вплив, але, на його думку, цей вплив не буде значним.

"Я хочу підкреслити, що, наскільки я розумію, це не якийсь винятковий захід проти Туреччини, а частина загальних заходів із заборони росіянам їздити за кордон", - сказав дипломат.

Він додав, що ця ситуація створює можливості для українських туристів.

"Отже, що люди, як ви і я, які живуть в Україні, бачимо в цьому? Це - можливості для українських туристів. Правильно? Бо ми матимемо більше місця, матимемо більше їжі, і тому я думаю, це дозволить українцям провести довшу відпустку у Туреччині з кращими цінами", - зауважив дипломат.

Як повідомлялося, Росія з 15 квітня до 1 червня призупинила регулярні та чартерні авіарейси до Туреччини. Рішення пояснили ситуацією з коронавірусом.

Міністр туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой заявив, що обмеження польотів, введені Росією до червня, можуть коштувати країні 500 000 туристів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.