Угорщина зобов’язала своїх медиків до 1 вересня вакцинуватися від коронавірусу

Субота, 31 липня 2021, 12:01

В Угорщині набули чинності нові правила, що зобов’язують працівників сфери охорони здоров’я вакцинуватися від коронавірусу до 1 вересня, якщо вони ще не зробили цього.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Telex.

Рішення анонсував прем’єр Віктор Орбан близько 2 тижнів тому, воно вже опубліковане в "Угорському віснику" і набуло чинності. 

Читайте також
У Греції запровадять обов'язкову вакцинацію для держслужбовців

Вакцинація стає обов’язковою для медиків, які безпосередньо працюють з пацієнтами та залучені до транспортування пацієнтів, медиків-співробітників закладів соціального піклування, медиків, що працюють при військових, правоохоронних та пенітенціарних закладах; працівників, які доставляють людям ліки додому. 

Виняток можливий лише для осіб, які мають медичні протипоказання для щеплення, підтверджені відповідним висновком.

"Роботодавець може вимагати надати доказ вакцинації. Працівник зобов’язаний надати надійні докази протягом 5 днів", - зазначається у рішенні. 

Працівникам, які на момент такого запиту не будуть щеплені, дають 15 днів для того, щоб щепитися, або отримати довідку про наявні протипоказання. Якщо людина відмовиться це робити, тоді "трудові відносини мають бути негайно припинені". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.

Піррова перемога Трюдо: чому виграні вибори не вирішать проблем прем'єра Канади

Перемога Ліберальної партії на дострокових виборах у Канаді стала особистою поразкою її лідера та прем’єр-міністра Джастіна Трюдо.

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?