Чехія не визнаватиме "Талібан" - глава МЗС

Понеділок, 13 вересня 2021, 17:23

Прага безумовно не повинна визнавати уряд радикального руху "Талібан" в Афганістані.

Про це заявив міністр закордонних справ Чехії Якуб Кульганек, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Однак міністр визнав, що з талібами доведеться вести комунікацію, і тому ЄС повинен зайняти єдину позицію в цьому питанні, як пропонували міністри закордонних справ блоку на початку цього місяця.

"Від імені Чеської Республіки я говорю: давайте ні в якому разі не визнавати талібів. Однак просто очевидно, що нам потрібно буде якось спілкуватися з ними", - сказав Кульганек.

"Талібан повинен оцінюватися на основі того, що вони роблять, а не на підставі того, що вони говорять. Я думаю, що нам ще належить всебічно оцінити те, як новий уряд буде ставитися до свого народу", - додав міністр.

МЗС Чехії запропонувало виділити 1,8 мільйона євро на підтримку гуманітарної допомоги та міжнародних організацій, що діють в Афганістані.

Раніше міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан звинуватив "Талібан" у брехні та заявив, що його країна не матиме жодних стосунків з новоствореним урядом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.