У Британії затримали 35 кліматичних активістів, які блокували траси

Середа, 13 жовтня 2021, 17:52

Поліція у Британії затримала 35 кліматичних активістів ініціативи Insulate Britain, які вчергове заблокували у двох місцях виїзди на М25 - об’їзну трасу агломерації Лондона.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Це вже тринадцята подібна акція за останні п’ять тижнів.

О 8:25 ранку поліцію викликали на першу ділянку, де затримали 16 активістів. Згодом в іншому місці затримали ще 19.

 

Повідомляють про конфлікти між активістами і розлюченими водіями. Деякі виривали в активістів плакати і спробували відтягти їх з дороги, але активісти після того знов поверталися на свої місця.

 

Дальнобійники у коментарях поскаржилися, що такі акції додатково ускладнюють кризу з постачанням палива на АЗС, від якої Британія потерпає останніми тижнями.  

 

Нещодавно в уряді пригрозили ативістам суворішим покаранням за блокування доріг, у тому числі до 6 місяців тюремного ув'язнення.

Активісти Insulate Britain хочуть, щоб уряд зобов'язався забезпечити утеплення 29 мільйонів будинків, щоб краще заощаджувати енергію і зменшити викиди парникових газів. 

В останні тижні вони перекривали дороги, у тому числі до Дувру - одного з найбільши портів країни; приклеювали себе до дороги і обливади фарбою проїжджу частину автомагістралі M25.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.