МЗС перевіряє інформацію про українця серед 6 затриманих у Туреччині

Четвер, 21 жовтня 2021, 09:53

Міністерство закордонних справ перевіряє інформацію про те, що серед шести затриманих в Туреччині за підозрами у шпигунстві є громадянин України.

Про це у коментарі "Європейській правді" повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

За його словами, турецька сторона ще не інформувала українські дипломатичні установи в Туреччині про факт затримання. Звернення рідних також не надходили. 

"На доручення Міністерства закордонних справ Генеральне консульство України в Стамбулі вже звернулося до правоохоронних органів Туреччини, аби перевірити цю інформацію, з’ясувати місце знаходження нашого громадянина і деталі справи, отримати дозвіл на його відвідання консулом", - зазначив Олег Ніколенко.

Нагадаємо, турецькі ЗМІ повідомили про затримання і взяття під арешт шести осіб, підозрюваних у підготовці насильницьких дій проти чеченської опозиції та шпигунстві. Повідомляється, що це громадяни Росії, Узбекистану та один українець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.