США можуть скасувати візи для ще трьох країн Європи

Середа, 27 жовтня 2021, 09:29

Міністр внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркас заявив, що Сполучені Штати розглядають можливість додати ще три європейські країни, а також Ізраїль до своєї програми скасування віз.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в публікації агентства Reuters.

"У нас є чотири кандидати: Ізраїль, Кіпр, Болгарія та Румунія. Ми дуже зосереджені на програмі", - сказав Майоркас у вівторок на заході туристичної індустрії.

Хорватія до кінця року отримає безвіз із США

У вересні Сполучені Штати додали Хорватію до програми скасування віз. Генеральний директор Travel Association Роджер Доу сказав у вівторок, що скасування віз для хорватів додасть 100 мільйонів доларів економіці США.

"Щоразу, коли ви додаєте одну з цих країн, подорожі "злітають", - сказав Доу.

У лютому Майоркас розмовляв з єврокомісаром з питань внутрішніх справ Ілвою Йоганссон, і обоє "висловили постійну зацікавленість у роботі з Болгарією, Хорватією, Кіпром та Румунією, щоб задовольнити вимоги для програми скасування віз".

Для участі у програмі країна має відповідати вимогам, пов'язаним із контртероризмом, правоохоронними органами, імміграційним контролем, безпекою документів та прикордонним управлінням. Нині у програмі США - 40 країн.

Громадяни Хорватії зможуть перебувати в США без візи до 90 днів починаючи з грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.