У Болгарії повідомляють про новий максимум смертей від коронавірусу

Вівторок, 2 листопада 2021, 13:59

У Болгарії за минулу добу померли 310 коронахворих, що є новим максимумом для країни з 6,9 млн населення.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє bTV, наводячи дані органів охорони здоров’я.

Кількість нових хворих за попередню добу склала 6007 - що є другим найбільшим показником після вівторка минулого тижня, коли за 24 години зареєстрували рекордні 6800 нових заражень коронавірусом.

Всього в країні хворіють понад 102 тисячі осіб, з них госпіталізовані 8030, у палатах інтенсивної терапії - 669. За останню добу госпіталізували 1341 нового пацієнта.

Болгарія за показниками вакцинації від коронавірусу в рази відстає від більшості країн ЄС. Якщо в середньому у Євросоюзі повністю щеплені 75% дорослих, у Болгарії це - 25,5%.

У Румунії, яка друга з кінця за показниками вакцинації (з 37,2% серед дорослих), теж повідомили про новий максимум смертей серед коронахворих.

Минулого тижня у Болгарії тисячі представників ресторанного бізнесу в низці міст протестували проти рішення уряду запровадити обов'язкову ковідну перепустку для всіх людей, які бажають відвідувати заклади харчування та розваг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.