У німецькій коаліційній угоді не згадали про "Північний потік-2"

Середа, 24 листопада 2021, 16:26

Партії, які формують майбутній уряд Німеччини, не згадали про "Північний потік-2" у коаліційній угоді.

Текст угоди є в розпорядженні "Європейської правди".

В угоді вказується "незамінність" природного газу у перехідний період.

"Природний газ незамінний для перехідного періоду", - йдеться в угоді.

Разом з тим партії заявили про наміри прискорити розширення застосування відновлюваних джерел енергії.

"Ми прискорюємо масове розширення відновлюваних джерел енергії та будівництво модернізованих газових електростанцій, щоб задовольнити зростаючий попит на електроенергію протягом наступних кількох років за конкурентними цінами. Газові електростанції, необхідні для забезпечення безпеки постачання через відновлювані джерела енергії, мають бути побудовані таким чином, щоб їх можна було перевести на кліматично нейтральні гази" - йдеться у тексті угоди.

Як відомо, "Зелені", які увійдуть до нового уряду, виступають проти "Північного потоку-2". Співголова "Зелених" Анналена Бербок, яка очолить МЗС, наприкінці жовтня звинуватила Росію в "шантажі" у зв'язку з високими цінами на енергоносії по всій Європі, заявивши, що Москва намагається використати Німеччину для запуску газопроводу "Північний потік-2".

Дивіться також відео на Youtube-каналі "Європейської правди" Перші рішення влади Німеччини про Донбас та рух України до ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.