У німецькій коаліційній угоді не згадали про "Північний потік-2"

Середа, 24 листопада 2021, 16:26

Партії, які формують майбутній уряд Німеччини, не згадали про "Північний потік-2" у коаліційній угоді.

Текст угоди є в розпорядженні "Європейської правди".

В угоді вказується "незамінність" природного газу у перехідний період.

"Природний газ незамінний для перехідного періоду", - йдеться в угоді.

Разом з тим партії заявили про наміри прискорити розширення застосування відновлюваних джерел енергії.

"Ми прискорюємо масове розширення відновлюваних джерел енергії та будівництво модернізованих газових електростанцій, щоб задовольнити зростаючий попит на електроенергію протягом наступних кількох років за конкурентними цінами. Газові електростанції, необхідні для забезпечення безпеки постачання через відновлювані джерела енергії, мають бути побудовані таким чином, щоб їх можна було перевести на кліматично нейтральні гази" - йдеться у тексті угоди.

Як відомо, "Зелені", які увійдуть до нового уряду, виступають проти "Північного потоку-2". Співголова "Зелених" Анналена Бербок, яка очолить МЗС, наприкінці жовтня звинуватила Росію в "шантажі" у зв'язку з високими цінами на енергоносії по всій Європі, заявивши, що Москва намагається використати Німеччину для запуску газопроводу "Північний потік-2".

Дивіться також відео на Youtube-каналі "Європейської правди" Перші рішення влади Німеччини про Донбас та рух України до ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.