У Держдумі визначили країн-лідерів з "дискримінації росЗМІ"

Понеділок, 23 травня 2022, 15:08

Спецкомісія Держдуми визначила 13 країн які "найбільше дискримінують" російські ЗМІ.

Як пише "Європейська правда", про це повідомив голова комісії Держдуми із розслідування фактів втручання іноземних держав у внутрішні справи РФ Василій Піскарьов у своєму Telegram-каналі.

"Комісія Держдуми з іноземного втручання проаналізувала інформацію за п'ять останніх років про дискримінаційні дії та відверті репресії щодо російських ЗМІ та журналістів за кордоном. Як виявилося, найбільш агресивно поводяться 13 країн - Латвія, Франція, Молдова, Польща, Литва, Україна, США, Великобританія, Грузія, Німеччина, Канада, Естонія, Румунія. У лідерах за кількістю інцидентів - Латвія, Україна та Франція", - написав Піскарьов у своєму Telegram-каналі.

У комісії уточнили, що вважають такими діями відмову в акредитації на офіційні заходи, створення перешкод для банківського обслуговування, припинення мовлення, затримання на кордоні, арешти та кримінальні провадження щодо журналістів за їхню професійну діяльність та належність до російських ЗМІ.

Як повідомлялося раніше, Кремль звинуватив Україну і Захід у створенні глобальної продовольчої кризи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?