Канада оголосила про додаткові понад $150 млн допомоги для України

Середа, 29 червня 2022, 08:52

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо анонсував додаткову допомогу для України.

Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у повідомленні на сайті прем’єр-міністра Канади.

"Спираючись на тісну співпрацю партнерів із G7 протягом останніх місяців для підтримки України, прем’єр-міністр Трюдо оголосив 151,7 мільйона доларів США на нову гуманітарну підтримку, підтримку розвитку, миру і безпеки для України" - йдеться у повідомленні.

Сюди входить 75 мільйонів доларів гуманітарної допомоги, щоб допомогти українцям отримати харчові продукти, екстрену готівку та ваучери, захист, житло та медичні послуги.

Він також включає 52 мільйони доларів США на сільськогосподарські рішення, включаючи установки для зберігання зерна, щоб допомогти покращити продовольчу безпеку, 15 мільйонів доларів на підтримку зусиль з розмінування, що рятують життя, і 9,7 мільйонів доларів на підтримку заходів з притягнення до відповідальності за порушення прав людини.

Прем'єр-міністр також оголосив, що Канада надасть Україні кредит у розмірі $200 мільйонів доларів через Міжнародний валютний фонд, щоб допомогти задовольнити її нагальні потреби в ліквідності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?