У Польщі почали розслідування після пошкодження потяга з українською соєю

Субота, 24 лютого 2024, 18:21

Польська поліція почала попереднє розслідування за фактом висипання п’яти тонн української сої з вагона на під'їзну колію у гміні Дорогуськ Люблінського воєводства.

Про це RMF FM повідомила комісарка поліції міста Хелм Ева Чиж, пише "Європейська правда".

За словами Чиж, український потяг, що складається з близько 80 вагонів, в'їхав до Польщі два дні тому – тобто 22 лютого – і очікує на митне оформлення.

"Уранці поліцейські отримали повідомлення про розсипане зерно. Ми перевірили територію, опитали свідків і передамо справу до прокуратури", – додала представниця хелмської поліції. За її словами, інцидент важко пов'язати з протестом фермерів.

У Польщі пошкодили потяг з українською агропродукцією: Київ підозрює диверсію

Водночас, як нагадує RMF FM, напередодні польська поліція отримала повідомлення про те, що з поїзда, який також прибув з України і очікував митного оформлення на залізничній станції в гміні Дорогуськ, розлилася рапсова рідина.

Хелмська окружна прокуратура також розслідує факт висипання зерна з українських вантажівок перед переходом у Дорогуську 11 лютого.

Перший такий випадок із зерном стався з вантажівками, що мали везти збіжжя транзитом через Польщу, на КПП "Дорогуськ" на початку місяця. Тогочасні дії протестувальників розслідує прокуратура, а в уряді Польщі перепросили за цей випадок. 

Читайте також статтю про те, чому польська влада не реагує на блокаду кордону і чи може це змінитися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.