ЄЦБ прогнозує поступове зростання економіки єврозони

Четвер, 10 липня 2014, 14:12

Макроекономічні показники Європейського центробанку (ЄЦБ) прогнозують поступове економічне зростання в єврозоні. Однак швидкість зростання залежить від геополітичних ризиків, ринків, нестабільної політичної ситуації в окремих країнах ЄС та ефективності реалізації реформ. 

Про це йдеться в звіті ЄЦБ за місяць.

"Країни єврозони не повинні зволікати з планом реформ і стабілізацією бюджетних витрат згідно з "Пактом стабілізації та розвитку", - йдеться  у звіті.

Одночасно глава ЄЦБ Маріо Драгі закликав країни єврозони дотримуватися чітких фіскальних правил та продовжувати кооперацію в економічних реформах між країнами ЄС. 

"Всі країни повинні навчитись управляти економікою спільно", - передає Reuters.

На думку аналітиків ЄЦБ, заходи зі стабілізації валюти, вжиті в червні, позитивно вплинуть на економіку.

Раніше ЄвроПравда повідомила, що Європейський центральний банк за підсумками липневого засідання не змінюватиме базову відсоткову ставку за кредитами після того, як минулого місяця зважився на її зниження до нового мінімуму - 0,15% річних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.