Грибаускайте закликала Україну ратифікувати асоціацію з ЄС до кінця вересня

Вівторок, 19 серпня 2014, 11:12

Для України дуже важливо ратифікувати Угоду про асоціацію до кінця вересня, а також розпочати імплементацію її положень та продовжити основні демократичні реформи.

Про це заявила президент Литви Даля Грибаускайте під час зустрічі з головою Верховної ради Олександром Турчиновим, повідомляє сайт глави держави.

За її словами, підписанням Угоди Україна зробила важливий крок уперед, обираючи європейський шлях розвитку.

Грибаускайте також висловила рішучу підтримку українському уряду в його зусиллях з відновлення миру і стабільності в східній частині країни.

За словами президента, інформаційна війна ведеться, тому дуже важливо, щоб об'єктивна інформація з України сягала максимально широкого міжнародного медіакола.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.