Польща просить ЄС оскаржити російські санкції в СОТ

Вівторок, 19 серпня 2014, 15:05

Міністерство економіки Польщі спрямувало запит до Європейської rомісії ініціювати розгляд рішення Росії про впровадження ембарго на постачання продовольства з ЄС в рамках СОТ.

Про це повідомила у вівторок прес-служба Міністерства економіки, пише TVN24.

Лист було передано єврокомісару з питань торгівлі Карлу де Гухту минулого тижня.

В рамках загальної торговельної політики ЄС Європейська Комісія від імені держав-членів може звернутися до СОТ, щоб почати торговельну суперечку. 

Проте рішення про те, чи буде ЄС просити про це СОТ, повинні прийняти держави-члени. На думку експертів, відповідно до правил СОТ, Росія може бути змушена виплатити компенсацію за закриття свого ринку. 

У вівторок в Брюсселі міністр сільського господарства Польщі Марек Савицький зустрінеться з комісаром де Гухтом, пише видання. 

Переговори, як йдеться у повідомленні міністерства, будуть зосереджені на питаннях врегулювання відповідних суперечок в рамках СОТ.

Нагадаємо, згідно з даними статистичної компанії Statista, найбільше від російського ембарго втратить Польща, далі йде Норвегія, яка минулого року експортувала риби в Росію більш ніж на мільярд євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.