Польща планує збільшити експорт агропродукції до Білорусі

П'ятниця, 15 серпня 2014, 11:50

Польща планує активізувати польсько-білоруське співробітництво в галузі сільського господарства і торгівлі агропродовольчою продукцією.

Про це повідомив Міністр сільського господарства і розвитку села Марек Савицький за результатами робочого візиту до Білорусі, говориться на сайті відомства.

Було вирішено, що в найближчі кілька днів вібудеться зустріч головних ветеринарів обох  країн для обговорення важливих питань, пов'язаних з поточною та подальшою співпрацею в галузі безпеки  харчових продуктів.

Крім того, до кінця серпня будуть організовані місії торговельних представники польського плодоовочевого сектора до Білорусі. Метою даних візитів є посилення польсько-білоруських інвестицій і торгівлі товарами, говориться у повідомленні.

Білорусь – третій після Росії і України економічний партнер Польщі серед пострадянських країн. За даними польського міністерства економіки, в 2012 році республіка експортувала в Білорусь товари на загальну суму 1,6 млрд доларів.

Нагадаємо, Польща також подала запит до американської влади щодо  постачання яблук на ринок США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.