Україна видаватиме лише 20 тис. біометричних паспортів на місяць

Середа, 20 серпня 2014, 13:26

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що він не задоволений плановими темпами видачі біометричних закордонних паспортів. Він зауважив, що 20 тис. біометричних паспортів на місяць - це вкрай мало.

Про це він заявив на засіданні уряду, повідомляє УНІАН.

"Не забуваймо про те, що ми перейшли в другу стадію безвізового режиму. Сьогодні затверджується план заходів із запровадження безвізового режиму, і основне питання, яке зараз стоїть, - це видача біометричних паспортів. Та кількість, яку ви мені доповідаєте - 20 тис. паспортів на місяць, - мене не задовольняє", - сказав Яценюк.

Він також додав, що сьогодні на засіданні уряду буде прийнято рішення щодо пришвидшення видачі біометричних паспортів, за допомогою яких українці зможуть безвізово відвідувати країни ЄС.

Зауважимо, що наразі в Україні видається 1,3 млн закордонних паспортів щороку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.