Російська рибна асоціація просить ввести перехідний період для заборони імпорту

П'ятниця, 8 серпня 2014, 08:50

Асоціація виробничих і торговельних підприємств рибного ринку (Рибна асоціація) звернулася до уряду з проханням запровадити перехідний період для російських імпортерів європейської та американської риби.

Про це йдеться в листі асоціації, передає ІТАР-ТАСС.

Як зазначив голова асоціації, Федеральна митна служба Росії з 8 серпня припинить пропускати вантажі, що вже належать російським компаніям, на територію РФ, що може призвести до банкрутства вітчизняних виробників

"ФМС Росії з завтрашнього дня припинить пропускати вантажі, що вже належать російським компаніям, на територію РФ, при цьому вантажі можуть знаходитися в дорозі до двох місяців", - йдеться в листі.

"Російські компанії не зможуть ані розмитнити товар, ані здійснити його повернення без істотних фінансових втрат", - пояснив ІТАР-ТАСС виконавчий директор асоціації Олексій Аронов.

Це може привести до різкого погіршення фінансового стану вітчизняних виробників, аж до їх банкрутства, вважає він.

Також Рибна асоціація відзначає ризики, пов'язані з високою залежністю рибної галузі північного заходу Росії від країн, які потрапили під санкції, зокрема Норвегії і Фарерських островів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?