ПАРЄ відхилила антиукраїнські норми в резолюції щодо протидії нацизму

Вівторок, 30 вересня 2014, 13:39

Парламентська асамблея Ради Європи більшістю голосів відхилила пропозицію, яка мала наголосити на активності нацистів в Україні.

Таке рішення було ухвалено під час пленарного засідання ПАРЄ у вівторок, передає кореспондент "Європейської правди" зі Страсбургу, де відбувається розгляд резолюції щодо протидії неонацизму.

Раніше комітет ПАРЄ з рівності та недискримінації за ініціативою російської сторони запропонував доповнити резолюцію та рекомендацію ПАРЄ фразою: "Асамблея нагадує про рішення Нюрнберзького трибуналу, яке визнає злочинцями організацію SS та її складові, включаючи Waffen SS, дивізію "Галичина" та інші""

"Ми просимо асамблею виразити занепокоєність активізацією підтримки неонацистських організацій. Чому ми ховаємося? Давайте назвемо їх", - заявила депутат Ольга Казакова (Росія).

Під час пленарного засідання ПАРЄ за дану поправку проголосували 29, проти - 83 депутати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.