Словенія замінила віце-президента Єврокомісії

П'ятниця, 10 жовтня 2014, 13:31

Словенія висунула нещодавно призначену міністром розвитку, стратегічних проектів та співробітництва Віолету Булц новим кандидатом до Єврокомісії.

Про це повідомив прем'єр-міністр Словенії Міро Церар, пише агенція STA.

Таким чином, Булц замінить у новій Єврокомісії Аленку Братушек, яка повинна була посісти місце віце-президента з питань Енергетичного союзу.

"Уряд на відповідній сесії прийняв мою пропозицію щодо кандидатури Віолети Булц. За моєю оцінкою, вона  продемонструвала хороші лідерські навички", - сказав Церар під час прес-конференції.

За його словами, за таке рішення висловилися дев'ять міністрів, проте були і голоси проти.

"Така ситуація характерна для демократії", - сказав він.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Словенії Аленка Братушек зняла свою кандидатуру після того, як представники комітету з промисловості, досліджень та енергетики, а також комітету з навколишнього середовища переважною більшістю не підтримали її - 112 голосів "проти" та 13 "за".

Раніше ЄвроПравда повідомляла, що Словенія може замінити Братушек євродепутатом Танею Файон або ж чинним єврокомісаром з питань довкілля Янезом Поточніком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.