Киргизстан хоче вступити до Євразійського економічного союзу до кінця року

П'ятниця, 10 жовтня 2014, 17:18

Президент Киргизстану Алмазбек Атамбаєв висловив надію на те, що країна підпише угоду про вступ до Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) до кінця року.

Про це повідомляє РІА "Новости" з посиланням на президента Киргизстану.

Атамбаєв висловив сподівання на те, що республіка буде рівноправно представлена в органах управління ЄАЕС, та віддав розпорядження підготувати проект договору про вступ Киргизстану до організації.

"Враховуючи статус Киргизстану як засновника ЄАЕС, я дуже сподіваюся на те, що республіка буде представлена в органах управління ЄАЕС на рівні з країнами, що підписали угоду про вступ до союзу", - заявив Атамбаєв.

Уряд республіки офіційно звернувся з проханням про вступ до Митного союзу навесні 2011 року. В жовтні того ж року було прийнято рішення про вступ Киргизстану до союзу та створено робочу групу з цього питання. План відповідних заходів було схвалено 29 травня 2014 року.

Нагадаємо, що 10 жовтня глави держав-членів ЄАЕС підписали договір про приєднання Вірменії до союзу на саміті СНД і ЄАЕС у Мінську.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.