У ЄС кажуть, що не розглядають скасування санкцій проти Януковича

Середа, 19 листопада 2014, 17:21

У порядку денному Ради ЄС немає питання про можливе скасування персональних обмежувальних заходів проти деяких колишніх українських високопосадовців.

Про це "Укрінформу" у Брюсселі повідомив співробітник Генерального секретаріату Ради ЄС, коментуючи повідомлення деяких ЗМІ про можливість скасування персональних санкцій ЄС проти деяких українських осіб, які оскаржують таке рішення у Суді ЄС.

"Це питання на даному етапі у Раді ЄС не обговорюється", - заявив співрозмовник агентства.

Нагадаємо, у ЗМІ з’явилась інформація про те, що деякі чиновники часів Януковича мають шанси добитися через суди скасування санкцій ЄС через бездіяльність Генпрокуратури України.

Українська правда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...