ЄС на 2 роки продовжив мандат моніторингової місії в Грузії

Вівторок, 16 грудня 2014, 13:00

Рада ЄС продовжила на 2 роки мандат моніторингової місії в Грузії - до 14 грудня 2016 року.

Про це йдеться в повідомленні Ради ЄС.

"За допомогою моніторингової місії ЄС надає конкретну підтримку миру і стабільності в регіоні. ЄС, як і раніше, твердо підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів", - зауважила у зв'язку з цим рішенням Верховний представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні.

Місія ЄС в Грузії є неозброєною цивільною місією. З жовтня 2008 року вона підтримує стабілізації і нормалізації ситуації на місцях, орієнтованих на повне дотримання шести пунктів угоди, підписаної Грузією і Росією в серпні 2008 року.

До складу місії входять близько 200 спостерігачів. Штаб-квартира місії знаходиться в Тбілісі, польові офіси - в Горі, Мцхеті та Зугдіді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?