Із запровадженням біометричних паспортів активізувались шахраї - ДМС

П'ятниця, 16 січня 2015, 19:23

Державна міграційна служба (ДМС) закликає громадян не користуватися послугами сумнівних посередників, які пропонують оформлення біометричних паспортів за підвищеними тарифами.

Про це повідомляє прес-служба ДМС.

"Жодна організація в Україні, окрім Державної міграційної служби України, не наділена повноваженнями щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон", - йдеться в повідомленні.

У міграційній службі повідомляють, що із запровадженням біометричних паспортів активізувалися шахраї та фірми-посередники, які пропонують "прискорити" оформлення біометричного паспорта або ж взагалі оформити цей документ.

"Розцінки на послуги таких посередників коливаються від 1000 гривень і більше. Закінчується це, як правило, в кращому випадку звичайним оформленням документа у міграційній службі у встановлений законодавством строк, у гіршому – втратою коштів і неотриманням документа", - зазначили у ДМС.

У відомстві підкреслюють, ані міграційна служба, ані ДП "Документ" не співпрацюють з питань оформлення паспорта для виїзду за кордон з жодними приватними компаніями.

Нагадаємо, Державна міграційна служба з 12 січня розпочала прийом документів для оформлення біометричних документів для виїзду за кордон.

 Першим біометричний паспорт отримав 12 січня президент України Петро Порошенко.

Вартість паспорту варіюється з 518 до 1028 грн. На думку експертів, вартість виготовлення бланка паспорта в Україні залишається підозріло високою.

Впровадження сталої, захищенної та недискримінаційної процедури видачі біометричних паспортів є однією з вимог ЄС щодо скасування віз для українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.

Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС

Чи справді західні санкції впливають на російську економіку? Проста відповідь: вони вже починають давати ефект, і найближчими місяцями він зростатиме.