Депутати ПАРЄ: що подумають українці про Європу, якщо РФ поверне право голосу?

Середа, 28 січня 2015, 19:33

Парламентська асамблея Ради Європи розпочала дебати по резолюції щодо обмеження повноважень РФ.

Про це передає кореспондент "Європейської правди" зі Страсбурга.

Наразі майже всі виступаючі жорстко критикують РФ, нейтральні виступи звучали лише від комуністів та представників Сербії.

Між тим позиції тих, хто критикує РФ, розходяться – більша частина виступає за позбавлення  росіян права голоса, однак є чимало тих, хто вважає, що росіянам потрібно дати "останній шанс", тимчасово знявши з них санкцій.

"Відмовитися від росіян – це вчинити як поганий вчитель, котрий ставить двійки та виганяє учнів", - заявив Андреас Гросс (Швейцарія).

"У них був час з квітня минулого року. Але що зробили росіяни? Вони просто втекли з Асамблеї, щоб уникнути діалогу з нами. Чи, може, ви вірите, що Росія готова припинити війну на Сході? Уявіть, якби на Донбасі жили ваші родичі", - відповіла йому Бірута Весайте (Литва).

"Нарешті, що скаже українська делегація, коли повернеться до своєї держави, якщо ми повернемо росіянам право голосу? Яку відповідь вони дадуть на питання про те, чи підтримала їх Європа?" - додала вона.

Голосування по резолюції щодо України заплановане на вечір середи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.