Прем’єр Угорщини розкритикував ЄС за його політику щодо РФ

Четвер, 19 лютого 2015, 09:21

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розкритикував своїх союзників по ЄС за їхню політику, спрямовану на ізоляцію Росії через її агресію в Україні.

Про це повідомляє видання Euractiv.

При цьому він назвав голову Європейської ради Дональда Туска покровителем такої політики.

"Ми вважаємо, що без співпраці з Росією ми не зможемо досягти наших цілей", - сказав Орбан.

Однак, за його словами, країни Балтії та США вважають, що Росія повинна бути витіснена від співпраці з ЄС, яка базується "на ціннісно-орієнтованій зовнішній політиці".

"Розкол в ЄС дуже глибокий, він має стратегічний характер", - сказав Орбан, додавши, що президент Туск знаходиться по той бік розділової лінії.

Він зазначив, що в таборі симпатиків Росії, тих, хто прагне до відновлення співпраці, поряд з Угорщиною знаходяться Чехія, Словаччина та Австрія.

Варто зазначити, що таку промову він висловив наступного дня після візиту Володимира Путіна до Угорщини.

Путін серед іншого пообіцяв, що Росія виділить Угорщині пільговий кредит на суму понад 10 млрд євро на будівництво нових енергоблоків на атомній електростанції "Пакш".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.